yahag
ارسال پیامک
  
 جستجو
دوشنبه, آذر 03, 1393..:: اخبار حوادث::..ثبت نام كاربر  ورود به سايت
محصولات زناشویی و جنسی ایموشنمحصولات زناشویی و جنسی ایموشن
   جستجوی مرتبط  چاپ   کمينه
همراه بيمار، چشم پرستار را كور كرد.  شيريني ،6مغازه‌دار را بي‌هوش كرد.   دختر 22 ساله و لیسانسه که در خانه مردم کار می کند  زنم به فرزندم حسودي مي‌كند.  قتل به خاطر 35 هزار تومان  تجاوز دانشجوي نظافتچي به پسر 8ساله  برخورد شهاب سنگ نوجوان آلماني را مصدوم كرد  شام ،338 نفر را به بيمارستان فرستاد.  انهدام شبكه بین المللی كف زنی  یکی سوءظن داشت- یکی اختلاف خانوادگی  وسوسه تصاحب پول‌ها جنايت را رقم زد  سالانه 2 ميليون و روزانه 6 هزار دختر در جهان ختنه مي‌شوند  يوونتوس نقره داغ شد ، بايرن مونيخ صعود كرد( تكميلي )  كفتارهاي تهران و تجاوز به 42 پسر بچه 11 تا 15 سال  مادر بزرگ چيني نوه هايش را به پل مي بندد تا تکديگري کند.  دستگيري 4 دانشجو به اتهام تعرض دسته جمعي به همکلاسي   زنان سارق دستگير شدند فرجام حسادت زنانه در شب‌نشيني‌ها  رفيق‌بازي زوج منجر به طلاق شد.  رازگشایی پلیس جنایی از ابهامات پرونده قتل‌های سریالی زنان  فريد 16ساله.قربانی دختر فراری  

   تصاویر جالب   
Click to view album: تصاویری از پلهای زیبای دنیا

مشاهده تمام تصاویر

   اخبار ویژه........................................   

       
No articles match criteria.

   اخبار و رویدادهای ایرانیان در جهان   
در کلوب داغش کن :داغ کن - کلوب دات کامتعداد نظرها: 1 نظر تعداد بازدید: 37773 تعداد امتیازدهی:  145   (Article Rating)
فيلمبرداري از زن در حمام ، مرد همسايه را گرفتار کرد

فيلمبرداري از زن در حمام ، مرد همسايه را گرفتار کرد

پرونده مردي که از پشت بام منزلش اقدام به فيلمبرداري از خانه همسايه کرده بود، روي ميز قاضي شعبه 1148مجتمع قضايي بعثت تهران قرار گرفت
به گزارش خبرنگار جام جم ، چندي پيش زني به يکي از دادسراهاي تهران مراجعه و از مرد همسايه اش به اتهام فيلمبرداري مخفيانه از وي شکايت کرد.
شاکي در تشريح ماجرا به بازپرس پرونده گفت: شب گذشته پس از خارج شدن از حمام منزلم ، متوجه صداي راه رفتن فردي در پشت بام منزل شدم و از ترس با شوهرم تماس گرفتم تا زودتر به منزل بيايد. من از مرد همسايه شکايت دارم ، چون غير از ساکنان منزل وي ، کسي نمي توانست به پشت بام منزلمان راه پيدا کند.
به دنبال اين شکايت ، پرونده به مرکز پليس ارسال شد و ماموران با مجوز قضايي وارد منزل مرد همسايه شدند و او را بازداشت و براي ادامه تحقيقات به مرکز پليس تهران منتقل کردند.

وسوسه سياه مردي براي زن همسايه


مرد همسايه در بازجويي هاي پليسي ، اظهارات شاکي را نپذيرفت و ادعا کرد که وي دروغ مي گويد تا اين که ماموران به بررسي تلفن همراه وي پرداختند که معلوم شد متهم از شاکي که در حمام منزلش بوده فيلمبرداري کرده است.
متهم وقتي فهميد پليس به نيت شوم وي پي برده است ، به جرم خود اعتراف کرد و گفت: باور کنيد من نمي خواستم از شاکي و دخترش فيلمبرداري کنم و باعث آزار روحي آنها شوم و از کار خود خيلي پشيمانم و اکنون تقاضاي بخشش دارم.
متهم افزود: وقتي براي جابه جايي آنتن به پشت بام منزل رفته بودم ، متوجه شدم زن همسايه در حمام منزل و در حال صحبت کردن با دخترش است ، بنابراين وسوسه شدم و با تلفن همراه شروع به فيلمبرداري از وي و دخترش کردم.
بنابراين گزارش ، با صدور قرار قانوني براي متهم ، پرونده وي روز گذشته با صدور قرار مجرميت روي ميز قاضي الوندي ، رئيس شعبه 1148مجتمع قضايي بعثت قرار گرفت تا او بزودي محاکمه شود.

کد خبر:  1233
فرستنده: خبرنگار کد 003
گروه: حوادث
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات
ارسال شده توسط حسین پارسایی
واقعا که چه آدم هایی پیدا میشن! چه بی فرهنگ و بی شرم! به حریم خصوصی دیگران توجه نمیکنن.

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت


   سایتها   


اتاق شیشه ای سیاست

خبرگزاری فوتبال آذربایجان

آخرین اخبار حوادث ایران وجهان

بانک اطلاعات املاک ارومیه satalev.com


   تبلیغات   
ژل های جنسی ایموشن
کمربند ضد درد و دیسک کمر کوزمودیسک
کمربند ضد درد و دیسک کمر کوزمودیسک
دستبند مغناطیسی پاوربالانس

ایرانیان در کلوب جهانی   شرایط استفاده  حريم شخصي كاربران